Pod Pokličkou Business Intelligence v O2

  Big Data   Power BI

S daty v dnešní době přichází do styku v podstatě každý, my bychom vám rádi ukázali, jak s nimi pracujeme v O2 my. Máte jedinečnou šanci nakouknout Pod Pokličku naší BI kuchyně:

S KÝM SE POTKÁTE?

Ondřej Vašíček
Zbyněk Vlasák
Jan Martinec
Jan Herout


CO VÁŠ ČEKÁ?

1. Blok: Business Intelligence v O2

Představíme vám architekturu a business význam BI v O2. Ukážeme vám s jakými daty v O2 pracujeme, z jakých zdrojů plníme náš datový sklad a vysvětlíme které interní procesy a která oddělení podporujeme naším BI.

Přestávka

2. Blok: Vývoj datového skladu v O2

Představíme technologie, na kterých máme datový sklad postavený a ukážeme nástroje, které pro podporu vývoje používáme; zaměříme se na automatizaci vývoje a nasazování v doméně EDW.

Přestávka

3. Blok: Power BI - co se krystalizuje z dat, která v BI vytváří? Ukážeme vám, jak fungují reporty, jak je předáváme uživatelům, podíváme se na oblast roamingu, hardwaru i O2 TV.


Registrace i vstup na akci je zdarma, jen nám prosím dejte vědět, že vám máme držet židli https://forms.gle/BjLtztC9bPfKHp2r6 , těšit se můžete na malé občerstvení i neformální after pivo po akci, kde bude prostor i na vaše dotazy (na ty se samozřejmě těšíme i v průběhu akce)

Těšíme se na viděnou!

Zdarma