Medvědárna #4

Po sváteční pauze tady máme opět Medvědárnu. POZOR tentokrát s trochu jiným konceptem a hlavně aktivním přístupem ze strany návštěvníků, takže prosím laptopy s sebou :) Přihlášení zde: https://bit.ly/2T4L4oF

JAK UČIT PROGRAMOVAT
Jste (více či méně) zkušený/á vývojař/ka a máte blízkého nebo kolegu, kterým by prospělo naučit se kromě češtiny mluvit i po Javovsku nebo v Pythonštině? Přišla za vámi kamarádka, co v životě neviděla příkazovou řádku a chtěla pomoc s napsáním semestrálky v Cčku? Nebo byste rádi prorazili do světa programování na vlastní pěst, ale nevíte jak?

Kývete souhlasně hlavou, ale nevíte jak na to? Přijďte na další Medvědárnu, kde se vám medvěd Ondra Šlejtr pokusí poradit. Má za sebou několik let zkušeností s učením programování pro začátečníky, ať už profesionálně jako mentor v programovacím bootcampu, nebo jako dobrovolník na firemních a školních kurzech, kroužcích pro děti nebo v rámci organizace Czechitas.

Přednáška začíná v 19:00 a doupě se zavírá ve 20:30. Vezměte si s sebou laptopy a svačinu (tentokrát nebude občerstvení) a očekáváme aktivní přístup a zapojení.

Zdarma