Medvědárna #3

Do třetice všeho dobrého a konečně Java :)

Hvězdou třetí Medvědárny bude "skoromedvěd" Michal Gajdoš a jelikož je opravdu skvělý, tak jí obsáhne celou sám :) Michal je v Javě skutečně špičkový odborník, má za sebou dlouholeté zkušenosti, nespočet přednášek a konferencí a pracuje v Sapho (Citrix).

Znáte základy reaktivního programování (projektu Spring Reactor)? Pokud ne, tak Michal vám je v první části této přednášky přiblíží a porovná je s tradičnějšími přístupy, se kterými jste se setkali v Javě. Odpoví vám také na otázky, kdy je dobré Reactor použít a kdy se mu raději vyhnout, nebo jak otestovat výsledek, případně jak odladit produkční kód a nezbláznit se z toho :)

Ve druhé části se pak zaměří na zkušenosti, které při použití Reactoru získal v Sapho (Citrixu).

A tentokrát vám představím také aktéra srandovní části, protože výjimečně se jí neujal nikdo z našich řad :), ale přihlásil se o ní Šimon Buryan, který Medvědárny navštěvuje pravidelně a stand-up komediálním výstupům se věnuje pod uměleckým jménem Simon Says. Název jeho stand- upu zní Jak si správně zavázat tkaničky :)

Přijďte, budeme velmi rádi za vaše zkušenosti a názory. Kvůli omezené kapacitě prosíme opět o hlavní přihlášení zde: https://bit.ly/2T4L4oF

Naše medvědí doupě pro vás bude otevřeno od 18:30. Po skončení přednášky budeme pokračovat v diskuzi (upozorňujeme, že celá událost je v českém jazyce) a doupě se zavírá ve 22:00