Oriflame AI Hackathon

  AI

Organizátorem akce jsou Oriflame Software a Microsoft. Dvě společnosti s letitou praxí v oboru výpočetní techniky. Hodnotit bude porota složená z řad těchto dvou společností. Nenech si ujít příležitost ukázat se v nejlepším světle před odborníky z oboru a vyhraj snovou výhru 100 000 Kč.

Po celou dobu Hackathonu budou mít všichni účastníci hackathonu neomezený přísun jídla i tekutin. Místo pro odpočinek lze najít v připravené relax zóně. Spacák s sebou.

Oriflame Software je společností, která se zaobírá širokou škálou služeb v oblasti vývoje, integrace a podpory informačních systémů. Patří mezi jedny z největších zákazníků Cloudu a byla několikrát oceněna Microsoftem za své IT řešení.

Společnost Microsoft je známý gigant na poli IT technologií a elektroniky, kterého není potřeba dlouze představovat. S pořádáním hackathonů má bohaté zkušenosti.

Témata

Virtual Shopping Assistant

Představte si virtuálního nákupního asistenta, který vám pomůže vybrat ten správný produkt na základě vašich preferencí a umožní vám jej okamžitě objednat a zaplatit.

Artificial Data Analyst

V dnešním světě máme k dispozici více informací o uživatelích a interakcích než kdy dříve. Představte si asistenta, který dokáže analyzovat tyto data a prezentovat Vám je formou krátkých příběhů.

Product Stories

Dobře napsaný popis produktu vypoví víc než jeho fotografie. Co ale dělat, když máte stovky tisíc produktů nabízených v desítkách různých jazyků. Dokážete automaticky vymýšlet tyto texty?

Zdarma