SharePoint Saturday Brno 2019 (SPSBrno2019)

  SharePoint

Rádi bychom Vás pozvali na další malou, SharePointu věnovanou akci, která se bude konat 13. 4. 2019 v Brně. I letos bychom ji rádi uspořádali v sobotu, podle světově úspěšného konceptu "SharePoint Saturdays" pro účastníky zcela zdarma. Místo akce už dobře znáte – sejdeme se opět v Impact Hubu v Brně na Cyrilské ulici poblíž centra, kam se vejde pohodlně až 100 návštěvníků.

Ať už navštívíte naši nebo jakoukoliv jinou sobotu později, můžete si být jistí, že potkáte jen špičkové odborníky ve svém oboru, kteří mají rádi svou práci a rádi si o ní povídají tak, jako to děláme my. Jak si to můžeme dovolit tvrdit? To je jednoduché – přednášející, který je ochoten cestovat na své vlastní náklady a bez nároku na honorář i v sobotu do úplně cizí země musí mít ten SharePoint vážně rád.

Zaujali jsme Vás? Uvnitř oficiálních stránek akce najdete link na registrační formulář a nebo se můžete podívat na jejich ekvivalent přeložený do češtiny zde Registrace je podmínkou, nicméně založený profil funguje jednotně pro všechny další Soboty, a to kdekoliv na světě.

Těšíme se na Vás
iLikeSharePoint tým