CRA IoT Hackathon v Liberci – ještě větší výzvy

  IoT

Pořádáme další ze série oblíbených CRA IoT Hackathonů. Koná se 15. a 16. března 2019 v Liberci a tentokrát jsme přizvali i zajímavé technologické partnery. Máme tak pro Vás ještě větší výzvy.

Zahajujeme již čtvrtý ročník CRA IoT Hacktahonů. Po roce se opět vracíme do Liberce a ke spolupráci s Libereckým podnikatelským inkubátorem. Nově jsme přizvali i další partnery – společnosti Jablotron, Dell, ABB a Atrea. Čekají Vás tedy ještě větší výzvy, setkání s nejmodernějšími technologiemi, více prostoru pro Vaše nápady a zajímavé výhry.

Kdo se může zúčastnit?

CRA IoT Hackathon je určený jednotlivcům nebo týmům vývojářů a všem, koho zajímá svět internetu věcí a nejnovější technologie. Výzvy pro hackathon vyhlásíme předem, vy tak budete mít šanci si pořádně promyslet a připravit své nápady a projekty. Vaším úkolem je připravit řešení podle předem zadané výzvy, ke kterému na místě sestavíte prototyp čidla/senzoru, jež bude komunikovat prostřednictvím sítě LoRaWAN. Konkrétní zadání projektů vzejde partnerů soutěže. Jejich soutěžní výzvy budou obsahovat konkrétní problémy a v případě úspěšného řešení mohou být vaše projekty ve spolupráci s nimi dále rozvíjeny a prakticky využity.

K dispozici budete mít na místě modulový systém (development kit), z něhož lze čidla sestavit, přístup k datům, která generují jiné v síti zapojené senzory. S sebou si tedy přineste pouze vlastní notebook a to, s čím jste zvyklí pracovat.

Odměny

Vítězný tým, jehož projekt vyhodnotí porota jako nejlépe technicky i byznysově pojatý, získá odměnu 50 000 Kč, druhý nejlepší nápad získá odměnu 30 000 Kč. Nejúspěšnější řešitelé firemních výzev získají hodnotné věcné dary od partnerů a také možnost spolupracovat s nimi na realizaci projektu.

Kde a kdy?

CRA IoT Hackathon se uskuteční v Liberci, v prostorách Libereckého podnikatelského inkubátoru (www.lipo.ink), U Jezu 525/4. Akce bude dvoudenní a proběhne 15. – 16. března 2019.

Nabízíme Vám možnost přenocování na místě. Občerstvení je zajištěno.

Těšíme se na Vás! Registrujte se!

Zdarma