Medvědárna #2

Druhá Medvědárna je tu :)

Chcete vědět, jak vypadá práce analytika v praxi? Že to není jen o aplikaci teorie a striktním dodržování metodologií? Nebo proč se říká "analytické" myšlení a jakou sílu vám dá technický přesah? A taky, že se hodí být i trošku sociální? :-) Zkušený "skoromedvěd" Pavel Fuksa vás tímto tématem s názvem S čím bojuje Analytik provede. Pavel se analytice věnuje už přes 10 let a to na mnoha různých projektech (převážně v bankovnictví a mezinárodní sféře). V minulosti sám programoval a také dělal šéfa IT ve startupu, takže se nebojte, o zajímavé informace nebude nouze. A možná k tomu máte co říct i vy sami? Prostor pro diskuzi opět bude :-)

Kdo byl na první Medvědárně, tak našeho šikovného Medvěda Hynka Davídka už zná a ví, že jeho znalosti jsou opravdu excelentní. Věnuje se u nás 3D programování a Machine Learningu a teď přichází se svým druhým zajímavým tématem Úvod do neuronových sítí. Poslední dobou jsou neuronové sítě stále více skloňované slovo a zažívají v tomto čase renesanci. Od Hynka se dozvíte, proč to tak je a jak vlastně takové sítě fungují.

Přijďte, budeme velmi rádi i za vaše zkušenosti a názory.

Naše medvědí doupě pro vás bude otevřeno od 18:30. Po seriozní části budeme pokračovat v diskuzi (upozorňujeme, že celá událost je v českém jazyce) a doupě se zavírá ve 22:00