Czech On-line Expo 2019

  Marketing   PPC   SEO   UX

Největší vzdělávací akce pro on-line v ČR - 2 dny, 6 sálů, 12 konferencí a 3 souběžné tracky s workshop

Vzdělávání e-shopařů, markeťáků a on-liňáků máme v krvi. Akce pro ně připravujeme už řadu let a kvalitní vzdělávání je naše hlavní poslání. Věříme, že tak můžeme změnit český on-line k lepšímu.

V roce 2019 postavíme v halách 6 sálů pro přednášky a k tomu připravíme další 3 menší místnosti pro workshopy. Souběžně tak poběží vzdělávací program na 9 místech - z toho si vybere snad každý! V rámci přednáškových sálů proběhne 12 tématických konferencí, pro které připravují obsah naši garanti - vždy špičkoví odborníci na dané téma.

To vše máte k dispozici v rámci jedné vstupenky, která stojí jako běžný oběd.

Největší český veletrh určený pro e-shopaře, markeťáky, on-line odborníky, webaře i veřejnost

On-line expo je největší veletrh pro český on-line svět. Nabídne více jak 100 vystavujících firem na celkové ploše bezmála 7 000 m2.

Na své si přijdou e-shopaři, marketéři, konzultanti, on-liňáci, webaři i další. Lze říci, že každý, kdo vydělává peníze v on-line světě, si najde na veletrhu to své. Veletrh i vzdělávácí doprovodný program jsou určeny jak pro začátečníky, tak i pokročilé a odborníky.

V rámci veletrhu připravíme i velkou tabuli, kde najdete všechny pracovní nabídky našich vystavovatelů. Zvládnete tak několik pohovorů na zajímavé pracovní pozice u různých firem na jednom místě a za pár minut.

Kombinace vzdělávání a veletrhu na jednom místě zaručuje největší a nejlepší on-linovou akci široko daleko!

Poplatek: od 199 Kč bez DPH