Konference Sencha ExtJS a Embarcadero RAD Studio 10.3 Rio

  C++   JavaScript

1. Rychlejší vývoj podnikových webových aplikací v jazyce JavaScript s nástroji Sencha.
Sencha ExtJS je unikátní knihovna prvků v jazyce JavaScript nezávislá na použité technologii serverové části aplikace. Nově je knihovna k dispozici i ve zdarma dostupné variantě Community Edition. Sencha ExtJS poskytuje produktivní nástroje dovolující vývojářům:

-- Rychlý vývoj a webových, mobilních i stolních aplikací z jediného zdrojového kódu.
-- Vytvářet krásně vyhlížející a škálovatelné daty řízené aplikace.
-- Používat tu nejúplnější knihovnu komponent; výkonné datové mřížky, kontingenční tabulky, kalendáře a další.

Přednášející: Olga Petrova je vývojář software s více než 15letou praxí vývoje podnikových a vědeckých aplikací. Je zaměstnancem společnosti Sencha na pozici obchodního a technického specialisty a komunitou je vnímána jako "javascript guru".

2. Nová verze vývojářských nástrojů Embarcadero Delphi a C++Builder s kódovým jménem Rio přináší mnoho nových vlastností IDE. Rio obohacuje možnosti vývoje aplikací pro Windows 10 a Android, nabízí vylepšený RAD Server pro architektury mikroslužeb. Přináší i podporu normy C++17 pro 32bitové Windows a řadu nových vylepšení jazyka Delphi.

Přednáší Marco Cantù, expert na Delphi a produktový vedoucí pro RAD Studio u společnosti Embarcadero Technologies. Marco v předchozích letech napsal 20 knih o Delphi, naposledy "Object Pascal handbook" vydanou v roce 2015.

Přednášky budou v angličtině, zájemcům bude simultánně tlumočeny do češtiny. Vstup je zdarma, podmínkou je však předchozí registrace na webu společnosti Embt.biz. Více informací a registrační formulář je zde.

Zdarma