Příprava na certifikaci 70-347 - Enabling Office 365 Services, Praha

  Microsoft Office   SharePoint

S rychlým vývojem technologií a neustálou transformací služeb se zvyšuje poptávka zákazníků po nových inovativních řešení. Zároveň je velkou výhodou na trhu být certifikovaným specialistou v oblasti produktů společnosti Microsoft.

Nabízíme vám možnost připravit se na certifikační zkoušku 70-347 - Enabling Office 365 Services, pod vedením odborného lektora s bohatými zkušenostmi na trhu. Po absolvování tohoto semináře by měl být účastník schopen a připraven absolvovat tuto zkoušku.

Vzhledem k velmi omezené kapacitě bude účast umožněna pouze řádně registrovaným účastníkům. Pokud se semináře po registraci nemůžete zúčastnit, prosíme zrušte svou registraci tlačítkem v potvrzovacím emailu nebo na adrese a-masipk@microsoft.com. Pokud tak neučiníte, blokujete místo pro ostatní zájemce, které tak bude nevyužité!

V rámci tohoto školení NEPOSKYTUJEME certifikační vouchery na samotnou zkoušku. O aktuální ceně certifikace se můžete informovat v jakémkoli testovacím centru Pearson VUE a u našich školících partnerů.
 
Agenda:
  • Manage clients and end-user devices
  • Provision SharePoint Online site collections
  • Configure Exchange Online and Skype for Business Online for end users
  • Plan for Exchange Online and Skype for Business Online
  • Configure and Secure Office 365 Services

Zdarma